Bağlantıları atla

49 Villa Çanakkale

Teklif Al

49 Villa Çanakkale

5 dönüm arazi üzerine planana 49 adet Villa'da, huzur ve rahatlıklığı keşfedeceğiniz ortamlar oluşturduk. Peyzajdan Havuza kadar en ince detaylarda bile modern çizgiler ile konforu birleştirerek, yaşam ortamınızda size ferahlık sağlamaktadır.

1. Sınıf malzemelerden yapılan iç dekorasyon unsurları ile kendinizi üst segment bir refahın içinde hissedeceksiniz.

Ödüllü bir firma ile çalışma farkındalığını keşfedin...

Tasarım ve uygulamaları ile ihtiyacınız olan konforlu yaşam ve çalışma ortamları oluşturan Ante Mimarlik siz de yaşam alanlarınıza farkındalık kazandırmak ister misiniz? Hemen bizimle iletişime geçiniz.

Neden Ante Mimarlık

İnşaat ve Mimari projeler için güvenilir hizmetler çok önemlidir. İyi tasarlanmış, güvenli ve çekici bir yapı oluşturmak için gereken rehberliği ve uzmanlığı sağlamak, İnşaat malzemeleri, inşaat teknikleri ve yerel yönetmelikler hakkında ayrıntılı bilgiye sahip deneyimli profesyonellere güvenen mimarlar, projelerin başarılı bir şekilde ve bütçe dahilinde tamamlanmasını sağlıyor. Doğru ekibin yerinde olmasıyla mimari hizmetleri, güvenlikten asla taviz vermeden uyguluyoruz.

Sektörlerimizde ilk tercih edilen işveren olma hedefiyle bütünsel gelişimi ve çalışanlarımızın profesyonelliğine, tecrübesine önem veriyoruz. Mühendislik, inşaat ve tasarım disiplinlerinin ve uzmanlığının benzersiz bir kombinasyonu sayesinde 1 Adım öndeyiz.

Ante Mimarlık tasarım ve uygulamalarında her zaman ileriyi öngörebilen, aldığı işin doğasına uygun olarak modern çizgiler barındıran işlemleri gerçekleştirmektedir. 

Gözat
Taşı